Kariyer

Teknik olarak öğretici, zorlayıcı ve ilgi çekici bir iş; keyifli bir çalışma ortamı arıyorsanız Çekino’ya bekleriz.

Çekino Bilgi Teknolojileri

Çekino'da Yaşam

İş arkadaşlarımızın, iş birliği ve takım çalışması içinde güçlü ilişkilerle, pozitif bir ortamda çalışmalarını ve kendilerini Çekino şirket kültürümüzün bir parçası olarak hissetmelerini önemsiyoruz.

Başarı yolcuğumuzda iş arkadaşlarımızın gelişimlerini yakından takip ediyor, yeni fikirlerin teşvik edildiği, yaratıcılığın ve başarının ödüllendirildiği motive edici bir çalışma ortamı sağlıyoruz.

Çekino’nun sürdürülebilir başarısında, çalışanlarımızın gelişimleri ve yetkinliklerinin artırılmasının ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz.

Onlara işe başladıkları ilk günden itibaren bir koçluk ve mentörlük desteği sağlıyoruz.

Farklılıkların, takım sinerjisine dönüştürülmesine destek sağlayan kurumsal süreç ve uygulamalar sunuyor; teknik ve kişisel gelişim konularını içeren eğitimler tasarlıyor ve gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca çalışanlarımızın iş alanımızla ilgili gerçekleştirdikleri lisansüstü çalışmaları destekliyoruz.

Birlikte vakit geçirmeyi ve eğlenmeyi seven bir ekibiz. “Happy Hour, Yaza ve Kışa Merhaba Partileri, Takım Turnuvaları, Pazartesi Kahvaltıları” gibi etkinliklerimizde bir araya geliyoruz.

Çekino’lu Olmak için…

Güncel özgeçmişinizi ik@cekino.com adresimize e-posta gönderebilir; açık pozisyonlarımızı aşağıdaki bağlantılardan inceleyebilirsiniz.

İşe Alım Sürecimiz

Çekino'lu olmak için;

  • Ön Değerlendirme: Her bir pozisyonun gerektirdiği yetkinliklere göre, yapılan başvuruları değerlendiriyoruz. Değerlendirme sonrasında, uygun başvuru sahiplerini görüşmeye davet ediyoruz.
  • Görüşme ve Değerlendirme: Kişilik envanteri, dil yeterliliği (pozisyon gerektiyorsa) ve teknik yeterlilikleri değerlendirmek için görüşmeler yapıyoruz. Değerlendirmeler sonucunda uygun adayları teknik ekiplerimizle bir araya getiriyoruz.
  • Seçme: Tüm değerlendirmeler sonunda aradığımız niteliklere en uygun adaya iş teklifimizi yapıyoruz.
Staj Sürecimiz

“Çekirdekten Çekinolu olmak” için üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinin Bilgisayar/Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümlerinde, tercihen 3. sınıfta öğrenci kendilerini geliştirmek ve bu sektörde kariyer elde etmek isteyen stajyer adayların başvurularını kabul ediyoruz.

Verdiğimiz ödevlerde başarılı olan sınırlı sayıda öğrenciye staj imkanı sağlayabiliyoruz.

Staj başvurularınızı kış dönemi için Kasım-Aralık, yaz dönemi için Mart-Nisan aylarında ik@cekino.com adresimize e-posta gönderebilirsiniz.