Hakkımızda

Çekino Bilgi Teknolojileri olarak, proaktif ve bağlam tabanlı teknolojilerimiz, veri merkezli entegre çözümlerimiz ve saha tecrübemiz sayesinde öncü teknoloji şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Türkiye’de kamu ve özel sektör olmak üzere, dünya üzerinde de birçok ülkede değer görülmemiz bu yoldaki inancımızı ve motivasyonumuzu artırıyor.

Çekino Bilgi Teknolojileri

Hakkımızda

Üstün ve Uzun Vadeli Ekonomik Faydalar Sağlayan Ürünler Sunuyoruz

Deneyimimiz, teknoloji alanında temel yetkinliğimiz ve kanıtlanmış metodolojilerimizi farklı sektörden müşterilerimize ürün ve çözümlerimizi sunmak için birleştiriyoruz.

Kurum içinde oluşan tehditlerin hızlıca tespiti ve analizi, uygulama dağıtımlarının kolaylaştırılması, yeni nesil ağ koruması, veri güvenliği ve sistem görünürlüğü için sistem odaklı bir yaklaşım sunuyoruz.

Ürün ve hizmetlerimizin sunduğu sayısız kolaylaştırıcı özeliğinin yanı sıra kurumları birden fazla yazılım ve program ihtiyacından kurtarıyoruz.

İhtiyaçlara Yönelik Özel Çözümler Geliştiriyoruz

Sunulan ürün ve hizmetler global standartlarda olduğu sürece ihtiyaçlara cevap verilebilir.

Kullanıcılar kapalı, standart çözümler yerine; entegre olabilen, esnek çözümler üretebilen en önemlisi de özelleştirilebilen ürünlere sahip çözüm ortaklarını tercih etmektedir.

İhtiyaçları geliştikçe kurumlara özel hizmetlerimizi sürekli genişletiyoruz.

Hedeflerimiz Doğrultusunda Hızla Büyümeye Devam Ediyoruz!

Geliştirdiğimiz ürün ve hizmetler ile yatırım yaptığımız tüm projelerimiz dünyanın birçok bölgesinde pazar alanı bulmaktadır.

Çekino Bilgi Teknolojileri olarak Türkiye’de kamu ve özel sektörde oldukça yaygın bir müşteri ve iş ortağı ağına sahibiz. Uluslararası pazarlardaki yetkinliklerimizi de iş ortaklarımız ile artırıyoruz.

8 ülkede, 42 müşteri ile 11 sektörde ürün ve hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Vizyonumuz & Misyonumuz

Vizyonumuz: Türkiye’de bilgi teknolojileri alanında öncülüğümüzü sürdürmek ve pazar payımızı yükselterek uluslararası firmalar arasında yer almaktır.

Misyonumuz: Dijital dönüşüme öncülük edecek ürünler ve hizmetler geliştirmek; bu ürün ve hizmetleri global olarak sunmak Çekino Bilgi Teknolojileri olarak misyonumuzdur.

Çekirdek İnovasyon: Çekino

Sayısı 70’in üzerinde olan profesyonel ekibimizle; üstün kabiliyetli Gardiyan ve Karçin ürünlerimizin yanı sıra;

  • İhtiyaca Özel Yazılım Projeleri geliştirir
  • Yenilikçi ve yaratıcı AR-GE Projeleri hazırlar
  • Dış Kaynak Bilişim Personeli (Outsource) desteği sunar
  • Dijital Olgunluk Danışmanlığı ile kurumların dijital dönüşümlerine katkıda bulunur
  • Maliyetli ve ciddi güvenlik riskleri içeren Veritabanı Göçü’nü güvenli bir şekilde gerçekleştirir